آلو بخارا کیلویی پیری زودرس را از بانوان دور می کند

نوشیدن آب‌ آلو بخارا کیلویی می‌تواند رنگ پوست را یک‌دست کند، سلامت پوست را افزایش دهد، ظاهرش را جوان‌تر کند، و استحکام آن را افزایش دهد.

معمولاً کمبود کولاژن باعث می‌شود پوست بی‌حالت و مرده‌وار به‌نظر برسد. آلو حاوی مقادیر زیادی ویتامین سی است. بدن برای تولید هیدروکسی‌پرولین و هیدروکسی‌لیسین (که مولکل‌های تولیدکننده‌ی کولاژن را به هم متصل می‌کنند) به ویتامین سی نیاز دارد.

به‌این‌صورت، پوست از ریشه جوان می‌شود و چین‌وچروک‌ها و دیگر نشانه‌های پیری از بین می‌روند.آلو می‌تواند جریان خون در بافت زخمی را افزایش دهد و در قسمت زخم‌شده پوست جدیدی برویاند و درنتیجه زخم‌ها را ناپدید کند.

آلو سرشار از آنتی‌اکسیدان‌هایی است که در برابر اشعه‌های خورشید سپری محافظ برای پوست می‌سازند و آفتاب‌سوختگی را کم می‌کنند. آفتاب‌سوختگی پوست را سخت و پرچین‌وچروک می‌کند، اما آلو باعث می‌شود سلول‌های جدید رشد کنند و پوست جوان‌تر شود.

آلو کاری می‌کند که بافت‌های آسیب‌دیده با بافت‌های جدید جایگزین شوند. همچنین کاری می‌کند که زخم‌ها با سرعت بیشتری بهبود بیابند. انعطاف پوست را افزایش می‌دهد و باعث می‌شود بافت‌های زخمی و رباط‌ها به‌سرعت بازیابی شوند.

آلو

 

اگر پالپ آلو را روی صورت قرار دهید، لکه‌های تیره‌ی روی پوست را روشن و رنگ بد پوست و کک‌مک را درمان می‌کند.

آلو به شما پوستی جوان‌تر و سالم‌تر می‌دهد.آلو به حفظ فولیکول‌های مو، بافت‌های اتصال‌دهنده، و کولاژن پوست سر کمک می‌کند و هم از سلول‌های فولیکول و هم از سلول‌های رگ‌های خونی پوست سر حفاظت می‌کند.

این‌ها همه باعث افزایش رشد مو می‌شود.رادیکال‌های آزاد بیشتر وقت‌ها موهای ما را ضعیف، نازک و شکننده می‌کنند. چنین وضعیتی اجازه نمی‌دهد که مو درست رشد کند.

ویتامین ئی موجود در آلو غشاء سلولی را تقویت می‌کند و اجازه نمی‌دهد رادیکال‌های آزاد به فولیکول‌های پوست سر حمله کنند. بنابراین، کسانی که به‌صورت مرتب آلو و آلوبخارا می‌خورند، موهای سالم و قوی و ضخیمی دارند.ویتامین سی آلو کمک‌حال شما در رفع شوره‌ی سر است.

فولیکول‌های مو به‌خاطر شوره‌ی سر و پوسته‌پوسته‌شدن پوست سر دچار گرفتگی می‌شوند. اگر این مشکل رفع نشود، فویکول‌ها آسیب می‌بینند و موها رشد نمی‌کنند.

آلو با باکتری‌های پوست سر مبارزه می‌کند و پوست سر را تسکین می‌دهد و شوره را رفع می‌کند. درنتیجه از شر خرده‌های فولیکول راحت می‌شوید و رشد موهای‌تان بیشتر می‌شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.