دفتر نقاشی فیلی بزرگ اولین انتخاب مسی برای فرزندانش است

باید این گونه تعریف کرد که این دفتر نقاشی فیلی بزرگ همچنین به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا فهرستی از آموخته‌های خود تهیه کنند، استراتژی‌هایی را که به موفقیت آن‌ها کمک کرده است، گردآوری کنند.

نقاشی برای کودکان در دفتر نقاشی فیلی بزرگ ضد استرس و آرامش بخش است.

رنگ، اشکال و طراحی به شما اجازه می دهد تا از آن لذت ببرید و آرامش داشته باشید … در حالی که به خلاقیت شما انگیزه می دهد! مانند تمرینات ورزشی، تمرین نقاشی قطعا راه خوبی برای دفع علائم استرس است.

و راهی را برای آن‌ها فراهم می‌کنند تا در مورد همه چیزهایی که در طول دوره یاد گرفته‌اند، فکر کنند. دانش‌آموزان برای هر موضوعی یک دفتر کلاسی که در هر کلاس استفاده می‌شود، تهیه می‌کنند.

یک دفترچه ساده با 40 صفحه خط‌دار با حاشیه تصحیح 4 سانتی‌متری برای یادداشت‌ها یا نظرات • نه تنها برای مدرسه، بلکه برای خودآموزی / مدرسه در خانه و نوشتن افکار نیز در نظر گرفته شده است.

دفتر

اهمیت نقاشی در دفتر نقاشی فیلی بزرگ  این فعالیتی است که همانطور که می دانیم، حس هنری و خلاقیت را به شدت تقویت می کند: کودک با رنگ آمیزی نقاشی های خود، رنگ ها و ترکیب رنگ ها را آزمایش می کند و بنابراین حس زیبایی شناختی خود را توسعه می دهد.

نوشتن با دست مزایای زیادی در مقایسه با تایپ کردن دارد و نگه داشتن دفترچه یادداشت راهی عالی برای تیز نگه داشتن مهارت های اسکریپت شماست.

هر چه بیشتر در دفترتان  تمرین کنید، پیشرفت شما در طراحی سریعتر خواهد بود. ایده پشت همه اینها ایجاد یک اتوماسیون است.

مطالعات نشان می دهد که نوشتن با دست به شما کمک می کند تا اطلاعات را بهتر پردازش کنید، بیشتر به خاطر بسپارید و در مقایسه با تایپ سریعتر فکر کنید. به علاوه، املای شما را بهبود می بخشد.

در حالی که برخی از دانش آموزان ترجیح می دهند روی لپ تاپ خود یادداشت برداری کنند، علم ثابت کرده است که یادداشت برداری با دست برای به خاطر سپردن و درک مطالب بهتر است.

بنابراین، برای هر کلاس به یک دفترچه نیاز دارید – یا می توانید یکی از دفترچه های چند موضوعی را تهیه کنید و حداکثر سه کلاس را در یک کلاس نگه دارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.