سرامیک پرسلان قهوه ای باعث فروشی ویلایی به ارزش 10 میلیارد شد

لازم است این را بدانید که سرامیک پرسلان قهوه ای در ابتدا به صورت مکعب‌های کوچکی از سنگ‌های رنگی به نام تسره شروع شدند که به صورت جداگانه با دست چیده شدند تا نقش‌های هندسی یا یک تصویر کامل را به تصویر بکشند.

در ساخت مدرن از خاک رس برای تشکیل تسری ها استفاده می شود، آنها را از قبل مرتب می کند و برای سهولت و سرعت نصب آنها را به شبکه متصل می کند.

قبل از جنگ جهانی دوم، سرامیک لعاب دار فشرده گرد و غباری که به صورت تجاری تولید می شد، ممکن بود تا هفتاد ساعت طول بکشد تا از ابتدا تا انتها تولید شود. پیشرفت در اتوماسیون یک سیستم نوار نقاله ایجاد کرد که سرامیک ‌ها را از یک کوره تونلی عبور می‌داد،

سرامیک ‌های نازک را تولید می‌کرد، لعاب یکنواخت را اعمال می‌کرد، آن‌ها را پخته، خنک می‌کرد و در کمتر از دو ساعت جعبه می‌کرد و به طور قابل‌توجهی هزینه را کاهش داد و در دسترس بودن را افزایش داد.

سرامیک

سرامیک های معدن در اصل قطعات سنگی بودند که از معدن گرفته می شدند، به واحدهای کوچک بریده می شدند و به عنوان سرامیک قرار می گرفتند.

تولید مدرن سرامیک های معدن، خاک رس را بیرون می کشد، آن را در برش های ثابت اما ضخیم برش می دهد و آن را آتش می زند، و در نتیجه مربع یا مستطیل استاندارد به رنگ های خاکی قهوه ای، خاکستری یا قرمز ایجاد می شود.

سرامیک ‌های انکاستیک بدنه‌های سفالی هستند که دارای نقشی هستند که در بالای سرامیک فشرده می‌شوند و خاک رس مایع یا «لغزش» رنگی بسیار نازک در الگو ریخته می‌شود تا ظاهر نهایی را ایجاد کند و سپس پخته می‌شود.
تنظیم سرامیک با گذشت زمان تغییر زیادی نکرده است. سرامیک ها را در آب خیس می کردند و در بستر ملات روی یک بستر جامد از آجر یا بتن می گذاشتند.

پس از سفت شدن، شکاف‌های بین سرامیک ‌ها یک ملات سیمانی خالص دریافت می‌کنند که گاهی اوقات با رنگ مشکی لامپ مخلوط می‌شود. در جاهایی که کف‌های چوبی وجود داشت، جایی که سرامیک مورد نظر بود، تخته‌ها برداشته می‌شدند و در بالای آن قرار می‌گرفتند.
تیرهای نگهدارنده یک کاغذ قیر برای جدا کردن چوب از یک لایه زیرین بتن ریخته شده گذاشته شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.