نایلون وکیوم لباس هرگز در مسافرت پاره نمی شود

اگر می‌خواهید لباس‌هایتان را برای نگهداری فشرده کنید نایلون وکیوم لباس یک راه عالی برای سازماندهی هستند. کیسه ها می توانند به شما کمک کنند فضایی را در کمد خود ذخیره کنید و چیزهایی را که اغلب استفاده نمی کنید ذخیره کنید.

بهترین کیسه های جاروبرقی دارای ویژگی خود آب بندی هستند که باعث می شود نشت نکنند و برای مدت طولانی تازه بمانند.

کیسه های وکیوم انواع مختلفی دارند . رایج ترین آنها از نایلون یا پلی اتیلن ساخته می شوند. آنها شفاف هستند و قابل استفاده مجدد نیستند. از آنجایی که هواگیر و ضد آب هستند، انتخابی عالی برای بسته بندی تنقلات هستند. با این حال، قبل از خرید کیسه های جاروبرقی باید چند نکته را در نظر بگیرید.

کیسه های جاروبرقی در اشکال و اندازه های مختلف و همچنین مواد مختلف وجود دارند. متداول ترین آنها از PE و PA ساخته شده اند و دارای ساختار استاندارد PE و PA برای مقاومت در برابر سوراخ هستند.

کیسه های خلاء با مانع بالا دارای لایه های بیشتری نسبت به نمونه های استاندارد هستند و از EVOH ساخته شده اند.

نایلون

 

هر دوی این مواد نفوذپذیری اکسیژن متفاوتی دارند. برای تعیین تفاوت بین این دو، به دنبال کیسه ای باشید که برچسب “یخ زدن برای جوشیدن” دارد.

برخی از کیسه های وکیوم سنگین هستند و برای بسته بندی اجسام نوک تیز یا تیز استفاده می شوند و همچنین برای بسته بندی مواد غذایی استفاده می شوند. این کیسه برای نگهداری محصولات مصرفی مناسب است.

در حالی که این نوع کیسه ممکن است ضخیم تر از آن باشد که انواع خاصی از اقلام را ببندد، بهترین انتخاب برای محصولاتی است که آماده فروش در فروشگاه های خرده فروشی هستند.
جدا از راحت بودن، کیسه های وکیوم بسیار متنوع هستند. آنها را می توان برای غذاهای منجمد و یخچالی و همچنین مواد غذایی استفاده کرد.

آنها را می توان برای هر دوی این اهداف استفاده کرد زیرا می توان آنها را دوباره گرم کرد، ذوب کرد و منجمد کرد. و از آنجایی که می توان از آنها برای اهداف مختلف استفاده کرد، برای استفاده تجاری ایده آل هستند. حتی می توانید انواع منسوجات و لباس های خانگی را در آنها ذخیره کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.