چمن مصنوعی اسیا سمن اکو سیستم جدیدی برای حیوانات ساخت

چمن مصنوعی یک چمن مصنوعی است که شبیه چمن طبیعی است. این شامل یک پارچه الاستیک است که به عنوان یک قاب پایه عمل می کند، در چمن مصنوعی اسیا سمن رشته های پلیمری بافته شده در آن، که شبیه تیغه های چمن هستند.

در “طراحی” خود چمن مصنوعی شبیه فرش است. در ابتدا در دهه 1960 در ایالات متحده آمریکا برای فوتبال و بیسبال به عنوان جایگزینی بادوام و کم نگهداری برای مواد زنده ایجاد شد.

با این حال ، بعداً چنین “فرشی” از محدودیت های ورزشی فراتر رفت و برای چمن خانه و دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار گرفت. و نه تنها روی زمین، بلکه بر روی دیوارها  این در حال حاضر روند اصلی مد چنین طراحی است.

دیوارهای سبز “زنده” هر فضایی را زنده می کند: اتاق نشیمن و اتاق خواب، رستوران و منطقه عکس، کلوپ و کلبه. به علاوه، چمن مصنوعی یک جایگزین عالی برای خزه تثبیت شده است.

چمن

به همان اندازه چشمگیر و طبیعی به نظر می رسد، اما چندین برابر هزینه کمتری دارد!چه نوع چمن مصنوعی وجود داردبحث در مورد چمن مصنوعی بدون انواع چنین پوششی ناقص خواهد بود.

او دریایی از گزینه های طبقه بندی دارد. بسته به ویژگی های خاص، کره ای که در آن از چمن مصنوعی استفاده می شود نیز تغییر می کند. اول از همه، ارزش توصیف انواع با وجود پس‌پر را دارد.

چمن پاییزی تخمگذار این ماده با شمع بلند 40-70 میلی متری همراه با خوابیدن بین رشته های آن از مخلوطی از ماسه کوارتز و خرده لاستیک است. این یک انتخاب ایده آل برای زمین فوتبال است.

زیرا توپ دارای بالشتک صحیح است و خطر آسیب در صورت افتادن آن کم است.چمن نیمه روییده  این طرح با شمع متوسط ​​10 تا 40 میلی متر است و فقط با ماسه پر می شود بسته به مقدار، سختی پوشش تغییر می کند.

این نوع چمن مصنوعی برای چیست تقریباً برای هر کاری مناسب است تنیس، زمین بازی، پارک و غیره.چمن خستگی ناپذیر . اصلاح با نخ های کم، تا 10 میلی متر و متراکم نیازی به پر کردن ندارد.

از رول ها بیرون زده و ثابت می شود. این یک بار جدی را تحمل نمی کند، این یک چمنزار، تنوع تزئینی برای قرار دادن در جایی نزدیک آلاچیق، استخر یا روی دیوار اتاق است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.