گان جراحی لمینت شده زایمان را راحتتر می کند

تمام قسمت‌های گان جراحی لمینت شده به‌جز بند‌ها، سرآستین‌ها و لبه‌ها، نواحی حیاتی حفاظتی محسوب می‌شوند و باید بالاترین سطح محافظت از سد مایع را داشته باشند که روپوش برای آن رتبه‌بندی شده است.

همه درزها باید مانند بقیه مانتوها از سد مایع محافظت کنند. علاوه بر این، پارچه روپوش عایق جراحی باید به اندازه ای که برای استفاده مورد نظر مناسب است، بدن را بپوشاند.

روپوش های یکبار مصرف جراحی معمولاً نوعی از لباس های بیمارستانی هستند که فقط یک بار می توان آن را پوشید. آنها از مواد یکبار مصرف مانند پنبه یا ابریشم مصنوعی ساخته شده اند و اغلب طوری ساخته می شوند که در اطراف بدن قرار گیرند.

روپوش های جراحی یکبار مصرف بیشتر در حین جراحی استفاده می شوند و عاری از آلودگی بالقوه هستند. آنها معمولا در یک بسته دو تایی عرضه می شوند و باید پس از یک بار استفاده تعویض شوند.

گان

روپوش های یکبار مصرف در اکثر جراحی ها به دو دلیل استفاده می شود: محافظت از بیمار و پزشک. آنها از ماده ای ساخته شده اند که مایعات را جذب نمی کند، که به محافظت در برابر عفونت کمک می کند. و پزشک و بیمار را تمیز نگه می دارند که در جلوگیری از آلودگی متقاطع مهم است.

علاوه بر این، در هنگام جراحی نسبت به لباس های سنتی راحت تر هستند. برخلاف لباس‌های سنتی که می‌تواند حرکات پزشکان را منقبض کند و باعث ناراحتی شود، روپوش‌های جراحی یکبار مصرف از مواد سبک و قابل تنفس ساخته شده‌اند که به آن‌ها اجازه می‌دهد در طول جراحی آزادانه حرکت کنند.

این تجربه آنها را افزایش می دهد و درد و ناراحتی را به حداقل می رساند. علاوه بر این، مراقبت از آنها نسبت به لباس های جراحی سنتی آسان تر است، زیرا نیازی به شستشو ندارند.هنگامی که تصمیم به انتخاب روپوش جراحی یکبار مصرف دارید، چند نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

ابتدا باید نوع جراحی را در نظر بگیرید. اگر یک عمل جزئی مانند یک بخیه ساده انجام می دهید، یک لباس بیمارستانی استاندارد کافی است. با این حال، اگر جراحی پیچیده‌تری انجام می‌دهید، توصیه می‌شود از روپوش‌های جراحی یکبار مصرف استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.